Key Features: Villa in Himare – 450m2 Adresë: Himare – Potam City of Vlore – Shqipëri Year: 2004 Surface: 450 m2 Dhoma gjumi: 7 Banjë: 5.

Vila ne shitje himare

. youtube andrea bocelliOrganizimi:Vila është 5-së katëshe dhe me leje ndërtimi edhe për një kat tjetër. what is the minimum land size for subdivision in adelaide

30, Nr. Taget mbi pronën. Gjeni vila shitje Himarë në Indomio. .

Shihni këtë listim në Indomio.

Qeparo.

.

Villa for Sale in Himare.

Kati perdhe me siperfaqe 60m2 organizohet nga dhoma e ndenjes + kuzhine gatimi, nje tualet gjithashtu nje verande.

Gjeni pronën ideale në Himarë!. Falcon. Gjeni pronën ideale në Himarë!. Villa for Sale in Himare.

al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 387 m2 dhe siperfaqe ndertimi 94 m2 cdo kat, ne total 188 m2 ndertim. Vila ka nje siperfaqe toke 1000m2 dhe siperfaqe ndertese 252m2 per te tre katet.

.
A Microsoft logo is seen in Los Angeles, California U.S. 23/02/2024. REUTERS/Lucy Nicholson

Gjeni shtëpi në shitje në Himarë në Indomio.

. Shtepi te vjeter per shitje ne himare dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona pasuri te patundshme shiten apartamente ne durres shtepi ne shitje don bosko shtepi ne shitje tirane shtepi ne shitje rruga e dibres farmacia 10 tirane.

€1 invalid/info. Shihni fotot, vendndodhjen e pronës në hartë dhe detajet e kontaktit të agjentit real estate ose vet pronarit.

VILE NE SHITJE, TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT! Durrës, Albania.

. 1.

.

.

com: Shtepi / Vila në shitje në Sarandë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Sarandë ! Shpallje falas ne MirLir.

Gjeni shtëpi në shitje në Himarë në Indomio. . Apr 8, 2023 · fc-falcon">Shtepi ne shitje Vila Luksoze ne Himare, 4+1, Ambjenti bosh, Pa mobiluar, Pagesa 3,000 Euro. 290 m 2.

. . . Është ndërtesë dy katëshe totalisht e rikonstruktuar.

Mire.

Vila. Shihni fotot, vendndodhjen e pronës në hartë dhe detajet e kontaktit të agjentit real estate ose vet pronarit. Simboli i Shitësit të Besuar.